İade - Değişim

İade ve Değişim

Müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün açılmış, tarihi geçmiş veya yalnış ürün gönderilmesi durumunda ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir. Müşterinin teslim aldığı ürünleri açtıktan ya da kullandıktan sonra yapacağı iade talebi olumsuz değerlendirilecektir.

Ödeme

Kapıda Ödeme Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

Havale/EFT Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde anında onay verilir ve siparişniz hazırlanma sürecine girer. Sorunsuz bir şekilde 3-5 gün içerisinde gönderilir.

Kargo

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından orjinalmama.com - orijinalmama.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişleriniz hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo Ücreti

Orjinalmama.com - Orijinalmama.com'dan 250 TL. üzeri yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.